Sesja indywidualna_zgłoszenie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Regulamin uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach Akademii Rozwoju Tu i Teraz_OPEN by HORSES

1) Zapisując się na sesję Uczestnik akceptuje poniższe punkty.

2) Gwarancją rezerwacji miejsca na sesję jest płatność za sesję "0" w wysokości 50 zł netto (61,50zł brutto) dokonana w terminie dwóch dni od daty potwierdzenia przez organizatora przyjęcia zgłoszenia.

3) Płatności prosimy dokonać na rachunek:

Alior Bank: 16 2490 0005 0000 4530 6669 1562
Agent007 Monika Horodeńska
W tytule: sesja indywidualna w asyście koni_data

4) Ubezpieczenie Uczestnika zawarte jest w cenie warsztatu.

5) Cena sesji obejmuje uczestniczenie w sesji z jednym trenerem oraz końmi; sesja "0" - ok. 1 godziny, pozostałe sesje ok. 2 godziny (+/- 30 minut), materiały szkoleniowe,napoje, owoce, słodycze, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: dojazdu.

6) Rezygnacja z uczestnictwa:
6a) Przy rezygnacji na w terminie krótszym niż 24 godziny przed umówioną sesją opłata nie jest zwracana, ale istnieje możliwość zapisania na warsztat innej osoby zaproponowanej przez Uczestnika.
6b) Przy rezygnacji między 24, a 96 godzin przed ustalonym terminem sesji, opłata nie jest zwracana, ale istnieje możliwość zmiany terminu.
6c) Przy rezygnacji na dłużej niż 96 godzin przed ustalonym terminem sesji, opłata zwracana jest w całości.
6d) Nieobecność uczestnika na sesji, powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału. Nieobecność na sesji nie zwalnia z dokonania opłaty.

7) Odwołanie terminu. Jeśli z przyczyn choroby trenera lub koni albo innego ważnego powodu sesja nie może zostać przeprowadzony, możliwe jest jej odwołanie. W takim przypadku oferowane jest do wyboru albo uczestnictwo w innym terminie albo zwrot całej opłaty za sesje w terminie 3 dni od planowanej daty sesji.

8) Lokalizacja: Akademia Rozwoju Tu i Teraz, ul. Ogórkowa 63a, Warszawa (Google Maps doprowadzi dokładnie pod bramę po wpisaniu: Akademia Rozwoju Emocji i Przedsiębiorczości_Oben By Horses.)

9) Proszę się wygodnie ubrać i założyć wygodne zakryte obuwie. Będziemy pracować na dworze, na zadaszonej hali lub placu o podłożu piaszczystym oraz w salonie szkoleniowym lub oranżerii.

10) Przetwarzanie danych osobowych

(wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji szkolenia przez Akademię Rozwoju Tu i Teraz (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

11) Potwierdzenie zgłoszenia:
Po otrzymaniu formularza zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu.