O nas

fot. Kuba Urba Photo
fot. Kuba Urba Photo

Akademia Rozwoju Tu i Teraz (wcześniej: Emocji i Przedsiębiorczości) we współpracy z trenerami konsorcjum Open By Horses i Open Grupa Dobrych Trenerów oferuje szereg szkoleń i warsztatów rozwojowych między innymi bazujących na metodzie Horse Assisted Education.

Od 2018 roku zapraszamy Państwa do naszego nowego ośrodka w w samej Warszawie, niespełna pół godziny od Pałacu Kultury. To jedyny w Polsce ośrodek profesjonalnie przygotowany do prowadzenia warsztatów i szkoleń w asyście koni w nurcie Horse Assited Education.

W przepięknym domu z klimatyczną oranżerią i oryginalnie zachowanym kominkiem z 1938 roku, z dębem – pomnikiem przyrody, rosnącym w tarasie, przedyskutujemy wszystko to, co pokażą Ci konie.

A same zajęcia z doskonale przygotowanymi, bezpiecznymi końmi odbywają się w krytej hali umiejscowionej kilkanaście metrów od domu.

W ośrodku nie ma prowadzonych żadnych zajęć z jeździectwa i rekreacji, toteż nikt nam przeszkadzać nie będzie. Wjeżdżając na hektarową działkę leśną ośrodka, aż trudno uwierzyć, że to sama Warszawa.

Kto Cię uczy?
Trenerami Akademii Rozwoju Tu i Teraz są konie i ludzie. Akademia ma obecnie 5 bardzo różnych koni:

➡️ Irlandia i Caliph: kilkunastoletnia klacz i wałach po karierze sportowej, prawdziwi profesorowie.

➡️ Salsa Lady i Lauretta: ośmioletnie tinkerki urodzone w Holandii, przecudnej urody i fenomenalnego charakteru klaczki.

➡️ Wacław: pięcioletni kuc, ulubieniec i maskotka ośrodka.

Akademia współpracuje z przeszło dwudziestoma certyfikowanymi trenerami Open By Horses z wieloletnim doświadczeniem zarówno w prowadzeniu szkoleń w nurcie Horse Assisted Education, ale również z bogatym doświadczeniem w zakresie szkoleń z komunikacji, przywództwa, budowania zespołów, rozwoju osobistego.

O części z trenerów możecie poczytać tutaj.